Салофальк инструкция, показания, состав, побочные эффекты, цены в аптеках

Цены на Салофальк
от 344,00 до 4 068,40 грн
Купить со скидкой

Склад:

діюча речовина: месалазин (5-аміносаліцилова кислота);

1 пакет (2,79 г гранул) містить месалазину 1,5 г або 1 пакет (5,58 г гранул) містить месалазину 3 г;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, поліакрилатна дисперсія, магнію стеарат, емульсія симетикону.

Покриття І: метакрилова кислота – сополімер метилметакрилату (1:1), триетилцитрат, тальк, титану діоксид (Е 171), магнію стеарат.

Покриття ІІ: гіпромелоза, тальк.

Кінцеве покриття: натрію карбоксиметилцелюлоза, титану діоксид (Е 171), аспартам     (Е 951), кислота лимонна безводна, солодкий ванільний ароматизатор, тальк, повідон.

Лікарська форма.

Гранули гастрорезистентні, пролонгованої дії.

Основні фізико-хімічні властивості: заокруглені частинки витягнутої або округлої форми, сірувато-білого кольору, запаковані в пакетики з композитної алюмінієвої фольги.

Фармакотерапевтична група.

Протизапальні засоби, що застосовуються для лікування захворювань кишечнику. Код АТХ А07Е С02.

Фармакологічні властивості.

 

Фармакодинаміка.

Механізм протизапальної дії невідомий. Результати досліджень in vitro свідчать, що певну роль може мати інгібування ліпооксигенази. Було також продемонстровано вплив на концентрацію простагландинів у слизовій оболонці кишечнику.

Месалазин (5-аміносаліцилова кислота / 5-АСК) зв'язує вільні радикали.

Месалазин при пероральному прийомі діє переважним чином локально на слизову оболонку кишок і на підслизову тканину з люмінального боку кишок. Отже, важливо, що месалазин є доступним у зонах запалення. Системна біодоступність та концентрації у плазмі крові, таким чином, не є суттєвими для визначення терапевтичного ефекту, а швидше за все є факторами для з’ясування ступеню нешкідливості. Для досягнення такого ефекту гранули Салофальку є резистентними до шлункового соку, і месалазин з них вивільнюється залежно від рН-середовища завдяки покриттю еудражітом l; пролонговане вивільнення забезбечується структурою матриці гранул.

Фармакокінетика.

Загальні властивості месалазину

Поглинання

Поглинання месалазину є найвищим у проксимальній частині кишечнику і найнижчим – у дистальній його частині.

Біотрансформація

Месалазин метаболізується як досистемно у слизовій оболонці кишечнику, так і в печінці до фармакологічно неактивної N-ацетил-5-аміносаліцилової кислоти (N-Aц-5-АСК). Очевидно, що ацетилювання не залежить від ацетилювального фенотипу хворого. Деяке ацетилювання також відбувається завдяки дії бактеріям товстого кишечнику. Зв’язування месалазину і N-Aц-5-АСК з білками становить відповідно 43 % і 78 %.

Виведення/екскреція

Месалазин і його метаболіт N-Aц-5-АСК виводяться з фекаліями (основна частина), нирками (варіює між 20 і 50 % залежно від типу застосування, фармацевтичної форми і шляху вивільнення месалазину) і з жовчю (незначна частина). Ниркова екскреція відбувається переважно у вигляді N-Aц-5-АСК. Близько 1 % від загальної введеної перорально дози месалазину проникає у грудне молоко, переважно у вигляді  N-Aц-5-АСК.

Особливості гранул Салофальку

Розподіл

Завдяки розміру гранул близько 1 мм їх потрапляння зі шлунка до дванадцятипалої кишки відбувається швидко.

Комбіноване фармако-сцинтиграфічне/фармакокінетичне дослідження показало, що сполука досягає ілеоцекальної ділянки в межах 3 годин, а висхідної ободової кишки – приблизно через 4 години. Загальний час транзиту через товстий кишечник становить приблизно 20 годин.

Близько 80 % введеної пероральної дози доступні в ободовій, сигмоподібній та прямій кишках.

Поглинання

Вивільнення меcалазину з гранул Салофальку починається після лаг-фази, що триває близько 2-3 годин. Пік концентрації у плазмі досягається приблизно через 4-5 годин. Системна біодоступність месалазину після перорального прийому становить приблизно 15-25 %.

Прийом їжі затримує поглинання на 1-2 години, проте не змінює його швидкості та ступеня.

Виведення

При застосуванні месалазину у добовій дозі 3 х 500 мг загальна швидкість ниркового виведення месалазину і N-Ац-5-АСК за сталих умов становила приблизно 25 %. Фракція неметаболізованого месалазину становила близько 1 % від пероральної дози. Час напіввиведення  становив в цьому дослідженні 4,4 години.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування загострень та профілактика рецидивів виразкового коліту (підтримання ремісії виразкового коліту).

Протипоказання.

Салофальк у вигляді гранул не можна застосовувати пацієнтам з:

- підвищеною чутливістю до саліцилової кислоти та її похідних або до будь-якої речовини, що входить до складу лікарського засобу;

- тяжким порушенням функції печінки або нирок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Спеціальних досліджень взаємодії не проводилось.

Взаємодії можуть виникати протягом лікування гранулами Салофальку при одночасному застосуванні таких лікарських препаратів (більшість з цих можливих взаємодій передбачається на основі теоретичних міркувань):

·                     Антикоагулянти кумаринового    можливе зниження антикоагу-

            типу:                                                  люючого ефекту.

·                     Глюкокортикоїди:                           можливе посилення небажаних шлунко- 

                                                                       вих явищ.

·                     Сульфонілсечовина:                        можливе посилення цукрознижувальних

                                                                       ефектів у крові.

·                     Метотрексат:                                    можливе збільшення токсичної дії

                                                                       метотрексату.

·                     Пробенецид/сульфінпіразон:         можливе послаблення урикозуричного

                                                                       ефекту.

·                     Спіронолактон / фуросемід:           можливе зменшення діуретичного

                                                                       ефекту.

·                     Рифампіцин:                                     можливе послаблення туберкулостатич-

                                                                       ного ефекту.

·                     Лактулоза або подібні                     можливе зниження вивільнення 

            препарати, що знижують                месалазину з гранул через зниження 

            рН випорожнень:                            рН, викликаного бактеріальним

                                                                       метаболізмом

Хворим, які одночасно приймають азатіоприн або 6-меркаптопурин, треба мати на увазі можливе посилення мієлосупресивного ефекту азатіоприну або                               6-меркаптопурину.

Особливості застосування.

На розсуд лікаря потрібно під час та після лікування робити аналізи крові (формені елементи; параметри функції печінки, такі як АЛТ або АСТ; креатинін сироватки) та сечі (тестові смужки, осад). Аналізи рекомендується робити приблизно через 14 днів від початку лікування і потім ще 2–3 рази з інтервалами 4 тижні. Якщо результати досліджень у нормі, профілактичні перевірки можна проводити кожні три місяці. При появі інших додаткових симптомів аналізи необхідно зробити терміново.

З обережністю слід застосовувати пацієнтам з порушенням функції печінки.         

Гранули Салофальку не рекомендується застосовувати хворим з порушеною функцією нирок.

При погіршенні функції нирок впродовж лікування слід мати на увазі індуковану месалазином токсичність відносно нирок.

Хворим з легеневими захворюваннями, зокрема з астмою, необхідно перебувати під наглядом протягом курсу лікування гранулами Салофальку.

Хворим, які мають несприятливі реакції на препарати, що містять сульфасалазин, необхідно перебувати під наглядом лікаря від самого початку лікувального курсу із застосуванням гранул Салофальку. У випадку виникнення гострих симптомів непереносимості, таких як судоми, гострий біль у животі, гарячка, сильний головний біль та висип, терапію слід негайно припинити.

Пацієнтам, хворим на фенілкетонурію, слід мати на увазі, що гранули Салофальк містять підсолоджувач аспартам, що еквівалентно 1,68 мг (гранули Салофальк 1,5 г) та 3,36 г (гранули Салофальк 3 г) фенілаланіну.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних про застосування кишковорозчинних гранул Салофальку з пролонгованим вивільненням  вагітним жінкам недостатньо, проте дані про застосування препарату обмеженій кількості вагітних вказують на відсутність небажаних впливів месалазину на перебіг вагітності або на здоров’я плода та (або) новонародженого. На сьогодні інші епідеміологічні дані стосовно препарату недоступні. В одному єдиному випадку після тривалого застосування упродовж вагітності месалазину у високій дозі (2-4 г перорально) повідомлялося про ниркову недостатність у новонародженого.

Дослідження на тваринах при пероральному прийомі месалазину не засвідчило прямого або опосередкованого несприятливого впливу на вагітність, розвиток ембріона/плода, пологи або постнатальний розвиток.

Гранули Салофальку необхідно приймати у період вагітності лише тоді, коли очікувана користь від застосування переважатиме ризик.

N-ацетил-5-аміносаліцилова кислота і, меншою мірою, месалазин проникають у грудне молоко. На сьогодні є лише обмежений досвід застосування  жінкам у період годування груддю. Не можна виключити реакцій гіперчутливості, таких як діарея у немовлят. Отже, гранули Салофальку можна застосовувати у період годування груддю лише тоді, коли очікувана користь від застосування переважатиме ризик. Якщо у грудної дитини розвинеться діарея, годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Взагалі ніякого впливу на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами не спостерігається. У випадках, якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення, слід утриматися від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та люди літнього віку

Лікування загострень виразкового коліту

Приймають один раз на добу 1 пакетик Салофальку 3 г, 1-2 пакетика Салофальку 1,5 г, (що еквівалентно 1,5- 3,0 г месалазину щодобово), краще зранку, відповідно до індивідуальної клінічної потреби.

Для профілактики рецидивів виразкового коліту (підтримання ремісії):

по 1 пакетику Салофальку, 1,5 г 1 раз на день, що еквівалентно 1,5 г месалазину на день.

Для пацієнтів, які належать до групи підвищеного ризику рецидиву з медичних причин або через труднощі, пов’язані з дотриманням режиму застосування трьох щоденних доз, режим дозування можна змінити на 3,0 г месалазину у вигляді однократної щоденної дози, бажано вранці.

Діти до 6 років

Гранули Салофальку не можна застосовувати дітям віком до 6 років через відсутність досвіду застосування препарату у цій віковій групі.

Діти віком від 6 років

Залежно від тяжкості захворювання під час загострення слід давати 30-50 мг                 месалазину / кг маси тіла / добу 1 раз на день, переважно зранку, або розподілити на 3 прийоми. Загальна доза не повинна перевищувати максимальну дозу для дорослих.

Для профілактики рецидивів (підтримувальне лікування) слід давати 15-30 мг           месалазину / кг маси тіла / добу, поділені на декілька прийомів.

Взагалі рекомендується дітям з масою тіла до 40 кг приймати половину дози для дорослих, а дітям  з масою тіла понад 40 кг – звичайну дозу для дорослих.

Гранули Салофальку не можна розжовувати. Вміст пакетика “грану-стикс” слід висипати на язик і проковтнути разом з достатньою кількістю рідини не розжовуючи.

Як при лікуванні загострень запалення, так і протягом тривалого лікування гранули Салофальку слід застосовувати регулярно і постійно для досягнення бажаного терапевтичного ефекту.

Зазвичай загострення виразкового коліту стихають протягом 8–12 тижнів; для більшості пацієнтів дозування можна зменшити до підтримувальної дози.

Передозування.

На сьогодні про випадки інтоксикації та специфічні антидоти не повідомлялось.

У разі необхідності слід застосувати внутрішньовенну інфузію електролітів (примусовий діурез).

Побічні реакції.

Система органів

Частота відповідно до Конвенції MedDRA

рідкісні

(³ 1/10000; < 1/1000)

дуже рідкісні

(< 1/10000)

Порушення з боку системи крові і лімфатичної системи

 

Зміни у складі крові (апластична анемія, агранулоцитоз, панцитопенія, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія)

Порушення, пов’язані із нервовою системою

Головний біль, запаморочення

Периферична нейропатія

Порушення, пов’язані з шлунково-кишковим трактом

Біль у черевній порожнині, діарея, метеоризм, нудота і блювання

 

Порушення з боку нирок

 

Порушення функції нирок, включаючи гострий хронічний інтестинальний нефрит і ниркову недостатність

Порушення з боку шкіри і її придатків

 

Алопеція

Порушення скелетно-м’язової системи та сполучних тканин

 

Міалгія, артралгія

Порушення з боку імунної системи

 

Реакції гіперчутливості, такі як  висип, медикаментозна гарячка, бронхоспазм, перикардит, міокардит, гострий панкреатит, алергічний альвеоліт, синдром червоного вовчака, панколіт

Порушення з боку печінки і жовчного міхура

 

Зміни у параметрах функції печінки (підвищення активності трансаміназ і параметри застою жовчі), гепатит, холестатичний гепатит

Порушення репродуктивної системи

 

Олігоспермія (оборотна)

Система органів

Частота відповідно до Конвенції MedDRA

рідкісні

(³ 1/10000; < 1/1000)

дуже рідкісні

(< 1/10000)

Порушення з боку системи крові і лімфатичної системи

 

Зміни у складі крові (апластична анемія, агранулоцитоз, панцитопенія, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія)

Порушення, пов’язані із нервовою системою

Головний біль, запаморочення

Периферична нейропатія

Порушення, пов’язані з шлунково-кишковим трактом

Біль у черевній порожнині, діарея, метеоризм, нудота і блювання

 

Порушення з боку нирок

 

Порушення функції нирок, включаючи гострий хронічний інтестинальний нефрит і ниркову недостатність

Порушення з боку шкіри і її придатків

 

Алопеція

Порушення скелетно-м’язової системи та сполучних тканин

 

Міалгія, артралгія

Порушення з боку імунної системи

 

Реакції гіперчутливості, такі як  висип, медикаментозна гарячка, бронхоспазм, перикардит, міокардит, гострий панкреатит, алергічний альвеоліт, синдром червоного вовчака, панколіт

Порушення з боку печінки і жовчного міхура

 

Зміни у параметрах функції печінки (підвищення активності трансаміназ і параметри застою жовчі), гепатит, холестатичний гепатит

Порушення репродуктивної системи

 

Олігоспермія (оборотна)

Термін придатності.

4 роки для гранул Салофальк 1,5 г та 3 роки для гранул Салофальк 3 г. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 5,58 г гранул у пакеті «Грану-Стикс»; по 50 пакетів у коробці з картону для гранул Салофальк по 3 г.

По 2,79 г гранул у пакеті «Грану-Стикс; по 35 пакетів у коробці з картону для гранул Салофальк по 1,5 г.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

    

Др. Фальк Фарма ГмбХ / Dr. Falk Pharma GmbH.

Місцезнаходження.

Dr. Falk Pharma GmbH / Др. Фальк Фарма ГмбХ

Leinenweberstr. 5, 79108 Freiburg / Лайненвеберштрассе 5, Д-79108 Фрайбург

Germany / Німеччина

Характеристики:

Количество в упаковке
50, 10
Рецептурный отпуск
С рецептом
Международное название
Mesalazine
Форма выпуска
Таблетки, Крем, Эмульсия
Упаковка
Блистер, Пакет, Стрип, Пакетик
Код АТХ
A07EC02

Салофальк цены

Город:
Указать вручную:
ул. Софиевская, 6, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 21, Сб: 08 - 21, Вс: 09 - 21
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
Олеся Гончара, 8/5, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 09 - 19, Сб: 08 - 19 Вс выходной
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
ул.Воздвиженска 52, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 09 - 20, Сб: 09 - 20, Вс: 09 - 20
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
бул. Тараса Шевченко, 17, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 20, Сб: 08 - 20, Вс: 08 - 20
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
ул. Кловский спуск, 11, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 19 Сб, Вс выходной
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
ул. Жилянская, 74, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 20, Сб: 08 - 20, Вс: 08 - 20
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
ул. Жилянская, 107, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 22, Сб: 08 - 22, Вс: 08 - 22
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
ул. Глубочицкая, 33/37, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 22, Сб: 08 - 22, Вс: 08 - 22
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
ул. Вячеслава Черновола, 12, пр.6, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Круглосуточно
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
ул. Владимиро-Лыбедская, 22, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 22, Сб: 08 - 22, Вс: 08 - 22
Салофальк 500 мг №10 суппозитории ректальные
642,40 грн
Салофальк 3 г N50 гранулы
4 068,40 грн
Салофальк 500 мг №50 гранулы
1 175,00 грн
Салофальк 1000 мг №10 суппозитории ректальные
868,10 грн
Салофальк 1.5 г N35 гранулы
2 051,40 грн
Салофальк 500 мг №100 таблетки
2 195,40 грн
Салофальк 1000 мг N50 гранулы
2 221,10 грн
Салофальк 250 мг №10 свечи ректальные (Суппозитории)
487,40 грн
Салофальк клизмы 4 г/60г №7 суспензия ректальная
2 038,90 грн
САЛОФАЛЬК таблетки 250 мг №100
862,00 грн
САЛОФАЛЬК таблетки 250 мг №100 (165.0012)
900,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 500 мг №10 (1821)
567,00 грн
САЛОФАЛЬК таблетки 500 мг №100
1 697,00 грн
САЛОФАЛЬК таблетки 500 мг №100 (165.0013)
1 799,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 500 мг №10
490,00 грн
САЛОФАЛЬК гранулы 1000 мг пакеты №50
1 755,00 грн
Салофальк 250 мг таблетки №100
868,00 грн
САЛОФАЛЬК таблетки 250 мг №100
862,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 250 мг №10 (165.0010)
378,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 500 мг №10
538,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 250 мг №10 (1819)
432,00 грн
САЛОФАЛЬК таблетки 500 мг №100
2 199,00 грн
САЛОФАЛЬК гранулы 1000 мг пакеты №50
1 772,00 грн
САЛОФАЛЬК таблетки 500 мг №100
1 703,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 250 мг №10
366,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 250 мг №10
417,00 грн
САЛОФАЛЬК таблетки 500 мг №100 (813)
1 972,00 грн
Салофальк 500 мг таблетки №100
1 701,00 грн
Салофальк 500 мг суппозитории №10
534,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 500 мг №10
472,00 грн
САЛОФАЛЬК гранулы 1000 мг пакеты №50 (165.0026)
1 820,00 грн
САЛОФАЛЬК суппозитории ректальные 500 мг №10 (165.0011)
517,00 грн
Салофальк суппозитории 4 г клизма 60 мл №7
1 640,00 грн
Салофальк гранулы 1000 мг пакети Грану-Стикс №50
1 758,00 грн
САЛОФАЛЬК гранулы 500 мг пакеты " Грану-Стикс" №50
834,00 грн
САЛОФАЛЬК гранулы 500 мг пакеты " Грану-Стикс" №50
870,00 грн
САЛОФАЛЬК гранулы 500 мг пакеты " Грану-Стикс" №50 (165.0027)
967,00 грн
Салофальк гранулы гастрорезистентные пролонгированного действия по 500мг в пакетах 50шт (8860)
850,00 грн
Салофальк таблетки покрыты оболочкой кишечнорастворимые по 250мг 10 блистеров по 10шт
844,00 грн
САЛОФАЛЬК суспензия ректальная по 60 г (4 г/60 мл) в клизмах №7
1 618,00 грн
Салофальк суппозитории ректальные (свечи) по 250мг 2 стрипа по 5шт (6304)
344,00 грн
САЛОФАЛЬК суспензия ректальная по 60 г (4 г/60 мл) в клизмах №7 (7480)
1 567,00 грн
САЛОФАЛЬК суспензия ректальная по 60 г (4 г/60 мл) в клизмах №7
1 629,00 грн
Салофальк гранулы гастрорезистентные пролонгированного действия по 1000мг у пакетах "Грану-Стикс" 50шт (9640)
1 694,00 грн
Самолечение может быть опасным для вашого здоровья!
Доставка и оплата

Мы заботимся о своих пользователях, поэтому предоставляем только достоверную информацию от проверенных партнеров. На сайте представлена актуальна информация о ценах на лекарства и препараты, которые есть в наличии или могут быть доставлены в Ваш город.

Мы сотрудничаем только с аптеками, которые отвечают всем нормам украинского законодательства и имеют квалифицированный персонал с фармацевтическим образованием.

© 2023 Aptekin.com
Поделиться: