Травосепт инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены на Травосепт в аптеках Украины
Цены в аптеках

Склад

кора верби білої, листя адатоди судинної, листя калгану китайського, кореневище і корені солодки голої, листя китайського чаю, плоди фенхелю звичайного, листя евкаліпту кулястого, цедра лимону, квітки липи, терміналія  белеріка, імбир лікарський, вітамін С,  ментол, сахароза, ароматизатор натуральний лимону, меду, апельсину, малини, чорної смородини (ароматизатори в залежності від смаку гранул).

Загальна характеристика

Трав’яний чай в гранулах «ТРАВОСЕПТ» - завдяки своєму унікальному та збалансованому складу використовується як сучасний, ефективний, натуральний, безпечний засіб при сезонних застудних захворюваннях.

Фармакологічні властивості

Кора верби білої:   у корі верби білої є глікозид саліцил (природній аспірин) – дивна речовина саліцил чинить  знеболювальну, жарознижувальну, протизапальну  та антисептичну дію.

Листя адатоди судинної:  містять гіркий нелеткий алкалоїд  вазицин, який забезпечує антисептичні властивості,  чинить відхаркувальну, протизапальну та знеболювальну дію.

Листя калгану китайського: ефективні при застудних захворюваннях, кашлі, мають антисептичні, протизастудні та протикашльові властивості.

Кореневище та корені солодки голої: наявний у корені солодки гліциризин - зумовлює секретолітичну та відхаркувальну дію при запаленнях дихальних шляхів. Застосовується і є ефективним як відхаркувальний і протикашльовий засіб.

Плоди фенхелю звичайного:  мають відхаркувальні та протикашльові властивості, полегшують біль в горлі, мають протимікробні, спазмолітичні та імуномодулюючі властивості.

Цедра лимону: має антибактеріальні та імуномоделюючі властивості, природній вітамін С.

Квітки липи:  чинять антиоксидантну, протизапальну, антигістамінну дію.  Мають бактерицидні, антисептичні та відхаркувальні властивості.

Терміналія белеріка:  чинить виражену протикашльову, протизапальну та імуномоделюючу дію. Має антиоксидантні та тонізуючі властивості.

Імбир лікарський:  має потужну знеболювальну, антиоксидантну, спазмолітичну та тонізуючу дії.

Листя евкаліпту кулястого: чинять протимікробну дію, мають відхаркувальні, знеболювальні  та імуномоделюючі властивості. Сприятливо діють на слизові оболонки носа та горла, полегшують симптоми нежиті.

Ментол: є ефективним антисептичним та відхаркувальним засобом, полегшує симптоми нежиті, дезодорує та освіжає порожнину рота.

Рекомендації щодо застосування

трав’яний чай в гранулах «ТРАВОСЕПТ» рекомендовано вживати при сезонних застудних захворюваннях  дихальних шляхів, сприяє послабленню сухого та мокрого кашлю, має відхаркувальні властивості, втамовує біль в горлі, полегшує симптоми застудних захворювань.

Рекомендовано вживати:

дорослим та дітям старше 10-ти років, по 1 саше-пакету 3-4 рази на день, попередньо розчинивши вміст саше-пакету в склянці гарячої води або чаю, пити невеликими ковтками. Можливо додавати цукор або мед за смаком. Курс споживання від 3 до 7 днів. Перед вживанням рекомендовано порадитись з лікарем.  

Особливості щодо застосування

після розчинення вмісту саше-пакету у воді, допускається осад, який притаманний натуральному чаю в гранулах.

Форма випуску

саше-пакети по 5,0 грам, 8 пакетів в картонній коробці.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до компонентів гранул, вагітність, жінки в період лактації, діти до 10-ти років.

Умови зберігання

зберігати в сухому захищеному від прямого сонячного проміння місці, за t не вище + 30 ?С.

Термін зберігання – 4 роки від дати виготовлення що вказана на упаковці.

Виробник

Виробник:

«ANSA HERBS & FOODS PVT. LTD» # 10, 5 th main road, Srinivasa nagar, Trichy – 620017, Індія.

Імпортер та офіційний представник в Україні:

ТОВ «ВІА ТРЕЙДИНГ» Україна, 04119, м. Київ, вул. Зоологічна, 4-А, офіс 139

Доставка и оплата

Мы заботимся о своих пользователях, поэтому предоставляем только достоверную информацию от проверенных партнеров. На сайте представлена актуальна информация о ценах на лекарства и препараты, которые есть в наличии или могут быть доставлены в Ваш город.

Мы сотрудничаем только с аптеками, которые отвечают всем нормам украинского законодательства и имеют квалифицированный персонал с фармацевтическим образованием.

© 2019 Aptekin.com
Поделиться: