Флемоксин солютаб инструкция, показания, состав, побочные эффекты, цены в аптеках

Цены на Флемоксин солютаб
от 78,00 до 225,70 грн
Купить со скидкой

Склад:

діюча речовина: amoxicillin

1  таблетка  містить  амоксициліну    (в формі амоксициліну тригідрату) - 125 мг,  250 мг,

500 мг, 1000 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, целюлоза дисперсна, кросповідон, ванілін, ароматизатор мандариновий,  ароматизатор лимонний, сахарин, магнію стеарат.

Лікарська форма.

Таблетки, що диспергуються.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору (при зберіганні можливий світло жовтий відтінок), довгастої форми з гравуванням «231» для Флемоксину Солютабу® 125 мг, «232» - для Флемоксину Солютабу® 250 мг, «234» - для Флемоксину Солютабу® 500 мг, «236» - для  Флемоксину Солютабу® 1000 мг, позначкою                                    

 на одному боці та рискою на іншому боці.

Фармакотерапевтична група.

Протимікробні засоби для системного застосування. Бета-лактамні антибіотики. Пеніциліни широкого спектру дії. Амоксицилін. Код АТС J01CA04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Флемоксин Солютаб® - бактерицидний антибіотик широкого спектра дії групи напівсинтетичних пеніцилінів.

Дані іn vitro щодо чутливості до амоксициліну деяких клінічно значущих мікроорганізмів.

Активність

in vitro

Середня мінімальна інгібуюча концентрація (МІС)

0.01 – 0.1 мкг/мл

0.1 – 1 мкг/мл

1 – 10 мкг/мл

Грампозитивні мікроорганізми

Streptococci групи А

Streptococci групи B

Str. pneumonie

Cl.welchii

Cl. tetani

Staph. aureus (бета-лактамазонегативні штами) 

B. anthracis

L.subtilis

L. monocytogenes

Str. faecalis

Грамнегативні мікроорганізми

N. gonorrhoeae 

N. meningitidis

H. influenzae

Bordetella pertussis

E. coli 

P. mirabilis

S. typhi

Sh. sonnei

V.cholerae

Амоксицилін неактивний до мікроорганізмів, які виробляють бета-лактамази, наприклад, таких як Pseudomonas, Klebsiella, індол-позитивних штамів Proteus та штамів Enterobacter. Рівень резистентності чутливих мікроорганізмів може бути варіабельним на різних територіях.

Фармакокінетика.

Всмоктування. Після перорального прийому таблеток «Флемоксин Солютаб®» амоксицилін  всмоктується швидко і практично повністю (85 - 90 %), препарат кислотостійкий. Прийом їжі практично не впливає на абсорбцію препарату. Максимальна концентрація активної речовини у плазмі крові при прийомі таблеток «Флемоксин Солютаб®» досягається через     1-2 години. Після прийому внутрішньо 375 мг амоксициліну у плазмі крові реєструвалася максимальна концентрація активної речовини, яка становить 6 мкг/л. При подвоєнні (або зниженні у 2 рази) дози препарату максимальна концентрація у плазмі крові також змінюється (збільшується або зменшується) у 2 рази.

Розподіл. Приблизно 20 % амоксициліну зв’язується з білками плазми крові. Амоксицилін проникає у слизові оболонки, кісткову тканину та внутрішньоочну рідину, мокротиння у терапевтично ефективних концентраціях. Концентрація амоксициліну в жовчі перевищує її концентрацію в крові у 2-4 рази. В амніотичній рідині та пуповинних судинах концентрація амоксициліну становить 25-30 % від його рівня у плазмі крові вагітної жінки. Амоксицилін погано проникає у спинномозкову рідину; однак при запаленні мозкових оболонок (наприклад при менінгітах) концентрація у спинномозковій рідині становить приблизно      20 % від концентрації у плазмі крові.

Метаболізм. Амоксицилін частково метаболізується, більшість його метаболітів неактивна щодо мікроорганізмів, але володіють алергенними властивостями.

Виведення. Амоксицилін елімінується переважно нирками, приблизно 80 % - шляхом канальцевої екскреції, 20 % - шляхом клубочкової екстракції. Приблизно 90 % амоксициліну виводиться через 8 годин, 60-70 % у незмінному стані нирками. При відсутності порушень функції нирок період напіввиведення амоксициліну становить 1-1,5 години. У недоношених, новонароджених дітей та немовлят до 6 місяців – 3 - 4 години.

При порушенні функції нирок (кліренс креатиніну рівний або менше 15 мл/хв) період напіввиведення амоксициліну збільшується і досягає при анурії 8,5 години.

Період напіввиведення амоксициліну не змінюється при порушенні функції печінки.

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції, спричинені чутливими до лікарського засобу мікроорганізмами:

- органів дихання;

- органів сечостатевої системи;

- органів шлунко-кишкового тракту (ШКТ);

- шкіри та м’яких тканин.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до амоксициліну або інших бета-лактамних антибіотиків (пеніцилінів і цефалоспоринів), а також до будь-яких з допоміжних речовин препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні алопуринолу та амоксициліну може підвищуватися ризик виникнення шкірних алергічних реакцій.

Описані окремі випадки збільшення рівня міжнародного нормалізованого відношення (МНВ) у пацієнтів, які одночасно приймали амоксицилін та аценокумарол або варфарин. Якщо таке застосування необхідне, слід ретельно контролювати протромбіновий час або МНВ з додаванням або припиненням лікування амоксициліном. Крім того, може виникати необхідність проведення корекції дози пероральних антикоагулянтів.

Пеніциліни можуть зменшувати виведення метотрексату, що може спричинити зростання токсичності останнього.

При лікуванні амоксициліном для визначення рівня глюкози в сечі слід використовувати неферментативні реакції з глюкозооксидазою, оскільки неферментні методи можуть давати хибнопозитивні результати.

Пробенецид, фенілбутазон, оксифенбутазон, меншою мірою - ацетилсаліцилова кислота та сульфінпіразон, пригнічують тубулярну секрецію препаратів пеніцилінового ряду, що призводить до збільшення періоду напіввиведення та концентрації амоксициліну в плазмі крові.

Як і інші антибіотики, амоксицилін може мати вплив на флору кишечнику, що призводить до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшення ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

Препарати, що мають бактеріостатичну функцію (антибіотики тетрациклінового ряду, макроліди, хлорамфенікол), можуть нейтралізувати бактерицидний ефект амоксициліну. Паралельне застосування аміноглікозидів є можливим (синергічний ефект).

Особливості застосування.

Гіперчутливість.

Перед початком лікування амоксициліном необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів, цефалоспоринів або інших алергенів.

Серйозні, а часом навіть летальні випадки гіперчутливості (анафілактоїдні реакції та тяжкі шкірні побічні реакції) спостерігаються у пацієнтів під час терапії пеніциліном. Такі реакції вірогідніше виникають у хворих з наявністю гіперчутливості до пеніцилінів в анамнезі чи наявності гіперчутливості до різних алергенів. У разі виникнення алергічної реакції терапію амоксициліном  слід припинити та призначити відповідне лікування.

Гострий коронарний синдром, асоційований з реакцією гіперчутливості (синдром Коуніса)

При лікуванні амоксициліном у рідкісних випадках повідомлялось про реакції гіперчутливості (гострий коронарний синдром, асоційований з реакцією гіперчутливості, див. розділ «Побічні реакції»); у разі виникнення таких реакцій необхідно застосовувати відповідне лікування.

Нечутливі мікроорганізми

Амоксицилін не підходить для лікування деяких інфекцій, якщо патогенні збудники нечутливі або ймовірно резистентні до амоксициліну; до лікування амоксициліном слід розглянути чутливість ймовірного збудника (див. розділ «Фармакологічні властивості»). Це стосується, зокрема, лікування пацієнтів з інфекціями сечовивідних шляхів та серйозними інфекціями вуха, горла і носа.

Інфекційний мононуклеоз.

У пацієнтів з інфекційним мононуклеозом чи лейкемоїдними  реакціями лімфатичного типу часто (в 60-100% випадках) відмічалася екзантема, яка не являється наслідком гіперчутливості до пеніцилінів. Таким чином, антибіотики класу ампіциліну не слід застосовувати у пацієнтів з мононуклеозом. 

Амоксицилін не рекомендується застосовувати для лікування хворих із гострим лімфолейкозом через підвищений ризик еритематозних висипань на шкірі.

Перехресна резистентність. Може існувати перехресна гіперчутливість та перехресна резистентність між пеніцилінами та цефалоспоринами.

Резистентність.

Тривале застосування препарату іноді може спричиняти надмірний ріст нечутливої до препарату мікрофлори. Як і при застосуванні інших пеніцилінів широкого спектру дії, можуть виникати суперінфекції.

Псевдомембранозний коліт.

При застосуванні практично всіх антибактеріальних препаратів, включаючи амоксицилін, повідомлялося про розвиток антибіотикоасоційованого коліту від легкого ступеня до такого, що становить загрозу життю. При виникненні антибіотикоасоційованого коліту, слід вжити відповідних заходів. Слід також вжити необхідні заходи при виникненні геморагічних колітів чи реакцій гіперчутливості.

Лікарські засоби, що пригнічують перистальтику в даному випадку протипоказані.

Ниркова недостатність.

У пацієнтів з нирковою недостатністю, виведення амоксициліну може знижуватись в залежності від ступеня ниркової недостатності. При тяжкій нирковій недостатності необхідно зменшувати дозу амоксициліну.

Судоми

У пацієнтів з порушенням функції нирок  у поодиноких випадках можуть виникати судоми. Особливо це стосується  пацієнтів, що приймають високі дози та/або хворих з факторами ризику (наприклад, епілепсія в анамнезі, схильністю нападів судом,  при супутньому лікуванні епілепсії або захворюваннях ЦНС) (див. розділ «Побічні реакції»).

Кристалурія

При застосуванні високих доз препарату необхідно вживати достатню кількість рідини для профілактики кристалурії, яка може бути викликана амоксициліном. Наявність високої концентрації амоксициліну у сечі може спричинити випадання осаду в сечовому катетері, тому його слід візуально перевіряти через певні проміжки часу (див. розділи «Побічні реакції» та «Передозування»).

Реакції з боку шкіри

Поява на початку лікування генералізованої еритеми з гарячкою, асоційованої з пустулами, може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу. У такому разі необхідно припинити лікування і в подальшому протипоказано застосовувати амоксицилін.

Реакція Яриша-Герксгеймера

Після початку терапії амоксициліном хвороби Лайма спостерігалася Реакція Яриша-Герксгеймера (див. розділ «Побічні реакції»). Це безпосередньо обумовлено бактерицидною дією амоксициліну на бактерії, що викликають хворобу Лайма, спірохету Borrelia burgdorferi. Пацієнти мають бути поінформовані, що це поширений наслідок лікування хвороби Лайма антибіотиками; зазвичай, симптоми зникають при одужанні.

При лікуванні протягом тривалого часу рекомендовано періодично оцінювати функцію систем організму, включаючи ниркову, печінкову та гемопоетичну систему. Під час терапії високими дозами слід регулярно контролювати показники крові. Повідомлялося про підвищення рівня печінкових ферментів та зміни кількості клітин крові (див. розділ «Побічні реакції»).

Застереження для недоношених дітей і в неонатальному періоді: слід контролювати функцію нирок, печінки та крові.

Антикоагулянти

Зрідка у пацієнтів, які отримували амоксицилін, було зареєстровано подовження протромбінового часу.

При паралельному застосуванні антикоагулянтів необхідний належний моніторинг.

Для підтримання бажаного рівня згортання крові може знадобитися коригування дози пероральних антикоагулянтів (див. розділи «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій» та «Побічні реакції»).

Комбінована терапія для ерадикації Helicobacter pylori: при застосуванні амоксициліну в складі комбінованої терапії для ерадикації Helicobacter pylori слід ознайомитися з інструкцією для медичного застосування інших лікарських засобів, що застосовуються для комбінованої терапії.

Вплив на результати діагностичних тестів

Збільшення рівня амоксициліну в сироватці крові та сечі може вплинути на результати деяких лабораторних досліджень. Через високу концентрацію амоксициліну в сечі, хімічні методи часто дають хибно-позитивні результати.

При визначенні глюкози в сечі під час лікування амоксициліном рекомендується використовувати ферментативні глюкозооксидазні методи.

Наявність амоксициліну може впливати на результати тесту естріолу у вагітних жінок.

Застосування в період вагітності та або годування груддю.

Дослідження амоксициліну на тваринах показали відсутність тератогенної дії. Амоксицилін застосовується в клінічній практиці з 1972 року і його застосування під час вагітності підтверджено клінічними дослідженнями. При необхідності призначення амоксициліну під час вагітності необхідно провести оцінку відношення потенційного ризику для плоду та очікуваної користі для жінки.

Амоксицилін у незначній кількості виділяється в грудне молоко. Застосування в період годування груддю можливе, ризик для дитини незначний за винятком можливої сенсибілізації. Годування груддю слід припинити, якщо у новонародженого шлунково-кишкові розлади (діарея, кандидоз або висипання на шкірі).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не проводились дослідження впливу на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами. Проте можуть виникати побічні реакції (наприклад алергічні реакції, запаморочення, судоми), які можуть впливати на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами (див. розділ «Побічні ефекти»). 

Спосіб застосування та дози.

При інфекціях помірного чи середнього ступеня тяжкості рекомендовані наступні дози:

Дорослі (включаючи пацієнтів похилого віку) : внутрішньо 500 -750 мг 2 рази на добу або

500 мг 3 рази на добу.

Діти з масою тіла <40 кг

Добова доза для дітей становить 40-90 мг/кг/добу, розділивши на 2-3 прийоми  (не перевищувати дозу 3 г/добу), залежно від показань, тяжкості захворювання і чутливості мікроорганізмів (див. розділи «Особливості застосування», «Фармакологічні властивості»).

Дані фармакокінетики та фармакодинаміки показують, що застосування тричі на добу володіє кращою ефективністю, ніж при прийомі двічі на добу (рекомендуються, якщо дози становлять верхню межу рекомендованих доз).

Дітям з масою тіла більше, ніж 40 кг, слід застосовувати в рекомендованих для дорослих дозах.

Спеціальні рекомендації.

Тонзиліт: 50 мг/кг/добу, розділивши на 2 прийоми.

Гострий середній отит: в зоні високої поширеності пневмококу із зниженою чутливістю до пеніцилінів, дозовий режим повинен відповідати національним/локальним рекомендаціям.

Рання стадія хвороба Лайма (ізольована еритема мігрантів): 50 мг/кг/добу, розподіливши на 3 прийоми, протягом 14-21 днів.

Профілактика ендокардиту: 50 мг амоксициліну/кг маси тіла, при прийомі разової дози за 1 годину до планової хірургічної процедури.

Гонорея (гостра, неускладнена): прийом разової дози 3 г.

При лікуванні інфекцій з тяжко доступними вогнищами, наприклад, гострий середній бактеріальний отит, кращим є трьохкратний прийом препарату.

При лікуванні хронічних захворювань, при рецидивах, інфекціях тяжкого перебігу, рекомендується прийом препарату 3 рази на добу в дозах по 750-1000 мг 3 рази на добу; дітям – до 60 мг/кг/добу (розподілених на 3 прийоми).

Тривалість застосування.

У випадку інфекцій легкого та середнього ступеня тяжкості препарат приймають протягом 5-7 днів. Однак у випадку інфекцій, спричинених стрептококом, тривалість лікування повинна становити не менше 10 днів.

При лікуванні хронічних захворювань, локальних інфекційних уражень, інфекцій тяжкого перебігу дози препарату повинні визначатися клінічною картиною захворювання.

Прийом препарату треба продовжувати протягом 48 годин після зникнення симптомів захворювання.

Пацієнти з порушеннями функції нирок.

Необхідно знизити дозу препарату у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

У пацієнтів з кліренсом креатиніну нижче, ніж 30 мл/хв, рекомендовано збільшувати  інтервал між прийомом препарату і зменшувати добову дозу препарату (див. розділ «Особливості застосування», «Фармакологічні  властивості»).

Ниркова недостатність у дорослих пацієнтів (включаючи пацієнтів похилого віку)

Кліренс креатиніну, мл/хв

Доза

Інтервал між прийомом

>30

Відсутня необхідність в корекції дози

-

10-30

500 мг

12 год

<10

500 мг

24 год

Гемодіаліз: в кінці процедури гемодіалізу необхідно прийняти 500 мг амоксициліну.

Ниркова недостатність у дітей з масою тіла менше 40 кг

Кліренс креатиніну, мл/хв

Доза

Інтервал між прийомом

>30

Звичайна доза

Відсутня необхідність в зміні

10-30

Звичайна доза

12 год ( відповідно до 2/3 дози)

<10

Звичайна доза

24 год (відповідно до 1/3 дози)

Пацієнти з порушеннями функції печінки.

Порушення функції печінки не впливає на період напіввиведення препарату.

Спосіб застосування. Препарат призначають незалежно від прийому їжі (до їди, під час прийому їжі, після їди). Флемоксин Солютаб® можна проковтнути, запивши склянкою води; можна також розвести у воді (у 20 мл - ½ склянки), з утворенням солодкуватої суспензії, що має приємний лимонно-мандариновий смак.

Діти.

Дітям з масою тіла <40 кг добова доза становить 40-90 мг/кг/добу, розділивши на 2-3 прийоми  (не перевищувати дозу 3 г/добу), залежно від показань, тяжкості захворювання і чутливості мікроорганізмів.

Дані фармакокінетики/фармакодинаміки показують, що відмічається краща ефективність при прийомі 3 рази на добу, тому прийом двічі на добу рекомендований тільки, якщо застосовується доза верхньої рекомендованої межі.

Дітям з масою тіла більше, ніж 40 кг, слід застосовувати в рекомендованих для дорослих дозах.

Передозування.

Симптоми: при передозуванні виникають порушення функції травного тракту такі, як  нудота, блювання, діарея; наслідком чого може бути порушення водно-електролітного балансу. Повідомлялося про випадки кристалурії, що іноді призводили до ниркової недостатності.

Лікування: слід викликати блювання або провести промивання шлунка, після чого прийняти активоване вугілля та осмотичний послаблювальний засіб (натрію сульфат). Слід підтримувати водний та електролітний баланс. Амоксицилін можна видалити з кровотоку шляхом гемодіалізу. Специфічний антидот невідомий.

Побічні реакції.

Найчастіше повідомлялось про такі побічні реакції: діарея, нудота та блювання.

Побічні реакції, отримані під час проведення клінічних досліджень та післяреєстраційного нагляду амоксициліну представлені  нижче відповідно до класифікації MEdDRA.

Побічні реакції класифіковані за частотою їх виникнення:

дуже часто (≥1/10),

часто (≥1/100 та <1/10),

нечасто (≥1/1000 та <1/100),

рідко (≥1/10 000 та <1/1 000),

дуже рідко (<1/10 000),

частота невідомо (неможливо оцінити за наявними даними).

Інфекції та інвазії

 

 

Дуже рідко

Кандидоз шкіри та слизових оболонок, надмірний ріст нечутливих мікроорганізмів.

 

Розлади з боку крові та лімфатичної системи

 

 

Дуже рідко

Лейкопенія (у тому числі тяжка, зворотна;

нейтропенія або агранулоцитоз), зворотна тромбоцитопенія та гемолітична анемія.

Збільшення часу кровотечі та протромбінового індексу  (див. розділ «Особливості застосування»).

 

Розлади  з боку імунної системи

 

 

Дуже рідко

Тяжкі алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, анафілаксію, сироваткову хворобу, алергічний васкуліт (див. розділ «Особливості застосування»).

 

  

 

Частота невідома

Реакція Яриша-Герксгеймера (див. розділ  «Особливості застосування») та гострий коронарний синдром, асоційований з реакцією гіперчутливості (синдром Коуніса) (див. розділ «Особливості застосування»).

 

Розлади з боку нервової системи

 

 

Дуже рідко

Гіперактивність, запаморочення, судоми (у випадках порушення функції нирок або у випадках передозування).

 

Частота невідома

Асептичний менінгіт.

 

Розлади з боку травного тракту

 

 

Дані клінічних випробувань

 

 

* Часто

Діарея та нудота

 

 

* Нечасто

Блювота

 

 

 

Дані  постмаркетингових спостережень

 

Дуже рідко

Антибіотикоасоційований коліт, включаючи   псевдомембранозний коліт і геморагічний коліт. 

 

Чорний волосатий язик

 

#Зміна кольору зубів

З боку печінки та жовчовидільних шляхів

 

Дуже рідко

Гепатит, холестатична жовтяниця, помірне підвищення рівня печінкових ферментів (АСТ, АЛТ).

Розлади з боку шкіри та підшкірної клітковини

 

Дані клінічних випробувань

 

* Часто

Висип шкіри

* Нечасто

Кропив'янка і свербіж

Дані  постмаркетингових спостережень

 

Дуже рідко

Реакції з боку шкіри, такі як мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, гострий генералізований екзантематозний пустульоз, пухирчастий ексфоліативний дерматит  та  реакція  на лікарський засіб, що супроводжується еозинофілією та системними проявами (DRESS синдром).

Розлади з боку нирок і  сечовидільного тракту

 

Дуже рідко

Інтерстиціальний нефрит,

Кристалурія (див. розділи «Особливості застосування» та «Передозування»).

* Частота  зазначених небажаних реакцій була отримана в результаті оцінки даних клінічних досліджень, в яких загалом брали участь приблизно 6000 дорослих та дітей, які приймали амоксицилін.

 

# У дітей з'явилася поверхнева зміна кольору  зубів. Належний догляд за зубами може допомогти уникнути зміни кольору зубів,  так як наліт зазвичай знімається щіткою  для зубів.

Термін придатності.

5 років.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати у недоступному для дітей місці

Упаковка.

По 5 таблеток у блістері, по 4 блістери у картонній пачці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Астеллас Фарма Юроп Б.В.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Хогемат 2, 7942 ДЖ Меппел, Нідерланди.

Характеристики:

Количество в упаковке
20
Рецептурный отпуск
С рецептом
Международное название
Amoxicillin
Форма выпуска
Таблетки
Упаковка
Блистер
Код АТХ
J01CA04

Флемоксин солютаб цены

Город:
Указать вручную:
ул. Софиевская, 6, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 21, Сб: 08 - 21, Вс: 09 - 21
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
Олеся Гончара, 8/5, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 09 - 19, Сб: 08 - 19 Вс выходной
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
ул.Воздвиженска 52, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 09 - 20, Сб: 09 - 20, Вс: 09 - 20
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
бул. Тараса Шевченко, 17, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 20, Сб: 08 - 20, Вс: 08 - 20
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
ул. Кловский спуск, 11, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 19 Сб, Вс выходной
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
ул. Жилянская, 74, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 20, Сб: 08 - 20, Вс: 08 - 20
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
ул. Жилянская, 107, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 22, Сб: 08 - 22, Вс: 08 - 22
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
ул. Глубочицкая, 33/37, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 22, Сб: 08 - 22, Вс: 08 - 22
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
ул. Вячеслава Черновола, 12, пр.6, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Круглосуточно
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
ул. Владимиро-Лыбедская, 22, Киев Как добраться?
22-44
Сейчас открыто
Пн-Пт: 08 - 22, Сб: 08 - 22, Вс: 08 - 22
Флемоксин Солютаб 500 мг №20 таблетки
140,80 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг №20 таблетки
117,30 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг №20 таблетки
225,70 грн
Флемоксин Солютаб 125 мг N20 таблетки
104,60 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 125 мг №20
92,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 1000 мг №20 (481.0012)
191,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 500 мг №20
127,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 1000 мг №20 (2151)
188,00 грн
Флемоксин Солютаб 500 мг таблетки №20
133,00 грн
Флемоксин Солютаб 250 мг таблетки №20
100,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 250 мг №20
99,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 500 мг №20 (1295)
127,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 1000 мг №20
180,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 1000 мг №20
175,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 250 мг №20
99,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 500 мг №20
132,00 грн
Флемоксин Солютаб 1000 мг таблетки №20
209,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 1000 мг №20 (1024)
198,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 500 мг №20 (481.0015)
128,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 125 мг №20 (9453)
83,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 250 мг №20 (2154)
104,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 125 мг №20
78,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 125 мг №20 (481.0013)
94,00 грн
ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ таблетки 250 мг №20 (481.0014)
101,00 грн
Флемоксин Солютаб таблетки диспергирующие по 250мг 4 блистера по 5шт
93,00 грн
Флемоксин Солютаб таблетки диспергирующие по 500мг 4 блистера по 5шт
115,00 грн
Самолечение может быть опасным для вашого здоровья!
Доставка и оплата

Мы заботимся о своих пользователях, поэтому предоставляем только достоверную информацию от проверенных партнеров. На сайте представлена актуальна информация о ценах на лекарства и препараты, которые есть в наличии или могут быть доставлены в Ваш город.

Мы сотрудничаем только с аптеками, которые отвечают всем нормам украинского законодательства и имеют квалифицированный персонал с фармацевтическим образованием.

© 2022 Aptekin.com
Поделиться: